Корпоративні сайти

content-img

Сайт – це основний інструмент продажів і формування лояльності в інтернеті. І справа не тільки в тому, що створений з розумом сайт приваблює відвідувачів, демонструє рівень послуг і занурює в атмосферу. Адже сьогодні компанії, яких немає в Мережі – немає взагалі. Сайт – Ваш продавець, адміністратор і представник в Інтернеті, який ніколи не відпочиває.

Але набагато важливішим є щось інше: звичайний бізнес продає, а хороший – досліджує і робить висновки. Приємний оптимізований сайт з привабливим дизайном, зручною CMS і підключеною аналітикою – це філософський камінь у вашій лабораторії!

Єдине вірне рішення – не шукати болісні і довгі ключі до успіху, а придбати всю в’язку відразу і за вигідною ціною! Сайт, підтримка, просування в комплексі дешевше!

Лендінги

content-img

Лендінг – це та ж посадкова сторінка, тільки одним словом. Що це за така сторінка і хто (а, головне, чим) буде на неї сідати? На цю сторіночку “здійснює посадку” спрямований на неї трафік. Що таке трафік? Трафік – це ваші споживачі. Якісний трафік – це прибуток.

От ви, приміром, запускаєте рекламну кампанію: щосили пихкає таргетинг в соц. мережах, ллються рікою переходи з контекстної, вас згадують популярні інтернет-видання і навіть на ютубі кроку не ступиш без вашого промо-ролика!
Барвиста картинка, правда?

Тільки от толку з цих переходів – нуль, і весь цільовий трафік пропаде марно, якщо ваші оголошення ведуть на непривабливу, нежиттєздатну, неконкурентну сторінку. Лендінг повинен продавaти, запам’ятовувaтися, з перцем! І, в той же час, зрозумілий, зручний, робочий. Коротше, такий, як робимо ми в INNOWADE.

Інтернет-магазини

content-img

Головне завдання інтернет-магазину – ПРОДАВАТИ.

Продавати багато, цілеспрямовано і самовіддано. Аби ваш інтернет-магазин продавав без проблем, потрібно, щоб його технічна складова була опрацьована на вищому рівні: дизайн залучав цільову аудиторію, а товари були представлені у всій красі.

Важливо, щоб сайт міг витримати вступний трафік, щоб була організована техпідтримкa, щоб товари легко завантажувалися з вашої CRM, а їх наявність на складі відображалaся автоматично. Ваш інтернет-магазин повинен бути оптимізованим хоча б на базовому рівні і відкритим для подальшої комплексної оптимізації.

Загалом, все до останньої деталі повинно бути продумано наперед. Кожна дрібниця – це зростання або падіння ваших продажів в інтернеті. Про який прийом трафіку може йти мова, якщо сам сайт не продає?

Звертайтеся за допомогою до професіоналів і ваш сайт почне продавати!

У нас ви отримуєте унікальний варіант – ваш інтернет-магазин створює команда, яка складається з веб-розробників, дизайнерів, маркетологів і seo-фахівців.

Технології у створенні

Найдієвіші формати веб-ресурсів для будь-яких цілей і на будь-який смак

service

корпоративні сайти

Статусний сайт, який правильно подасть інформацію про вашу компанію та її діяльність

service

лендінги

Посадкова сторінка для цільового трафіку – часто це єдине вірне рішення для швидкого продажу

service

промо-сайти

Цей креативний формат – ваш рятівник у період активних рекламних кампаній. Він – їх фундамент та основа.

service

інтернет-магазини

Якщо ви це читаєте, значить, і самі розумієте, що продавати в інтернеті набагато вигідніше. Так в чому справа? Продавайте!

service

портали

Дивитеся на речі масштaбно? У вас далекоглядні плани?  Тоді вам потрібен корпоративний або публічний веб-портал

service

технічна підтримка

Домен, хостинг, безпека, підтримка сайту – все, що тільки може знадобитися! Хоч точково, хоч комплексно

service_img

корпоративні сайти

service_img

лендінги

service_img

промо-сайти

service_img

інтернет-магазини

service_img

портали

service_img

технічна підтримка

Технології у створенні

Розробляючи для вас веб-ресурс, ми використовуємо лише надійні технології, перевірені часом і досвідом.

Все залежить від рівня складності та оперативності замовлення, від переслідуваних цілей і поставлених завдань. Однак, будьте впевнені, що ми підберемо зручний конкретно для вас CMS, найкращий “двигун” і всю необхідну “начинку”.

web

Деталі створення

Бриф і концепція сайту

Початковий етап робіт зі створення сайту. Спільно із замовником формується бачення проекту, пред’являються обов’язкові вимоги до дизайну, функціоналу і технічної складової майбутнього веб-ресурсу. Визначається його формат, можливості і перспективи.

Технічне завдання і макети

Виходячи з побажань замовника і цілей, які переслідує сайт, формується технічне завдання. Це детальний документ, що описує всі можливості і складові ресурсу, в рамках якого і діє розробник. На його основі створюються макети майбутніх сторінок.

Верстка, програмування, тестування

Етап безпосередньої роботи над сайтом – найбільш об’ємний і трудомісткий. Проводиться верстка, затвердженого раніше дизайну, реалізується функціонал, здійснюється основна концепція. Сайт інтегрують з CMS, наповнюють контентом, тестують, розміщують на сервері і т. д.

«Ми прагнули стати краще, і у нас була краща технологія».

Sergey Brin - розробник і співзасновник пошукової системи Google, американський підприємець і вчений у галузі обчислювальної техніки, інформаційних технологій та економіки.

А у нас – найкращі фахівці

content-img